#InvePROFIT

Nowoczesny Program Partnerski

Czy Twoi klienci mają problemy z nierzetelnymi kontrahentami?
Czy jesteś otwarty na dodatkowy dochód dla Twojej firmy?
Czy chcesz wiedzieć, jak otrzymać 10% prowizji od faktury?

#InvePROFIT – jak działa w praktyce?

  • Polecasz InveSystem swoim klientom.

  • Klienci przekazują swoje faktury do odzyskania.

  • InveSystem odzyskuje środki dla klientów i płaci prowizję Partnerowi.

Konkretne korzyści z dobrej współpracy

Poznaj trzy proste kroki do większego dochodu

*#InvePROFIT – tylko w 2020 roku wypłaciliśmy naszym Partnerom prowizję w wysokości 112 230 PLN.

Generuj dodatkowy dochód bez wysiłku

Dołącz do programu partnerskiego i odbieraj wynagrodzenie za polecenie InveSystem. Prowizja to 10% od każdej faktury!

Masz pytania? Porozmawiaj z naszym przedstawicielem o szczegółach i przekonaj się, jakie to proste.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie

Jak Program Partnerski dla Firm #InvePROFIT działa w praktyce?

Maciej prowadzi Biuro Rachunkowe w formie JDG. Zatrudnia 4 osoby. Rozlicza, prowadzi kadry i płace dla łącznie ok. 120 klientów. Maciej wie, że część wystawionych faktur przez jego Klientów pozostaje nieopłacona. Klienci Macieja, na własną rękę, próbowali je odzyskiwać, z różnym skutkiem. Maciej słyszy prośby o przesunięcie swoich płatności – rozumie łańcuszek powiązań.

Maciej zdecydował się wziąć udział w Programie #InvePROFIT. Polecił InveSystem swoim klientom, aby skorzystali z profesjonalnych usług. Klienci powierzyli odzyskanie należności ekspertom. InveSystem odzyskał pieniądze z zaległych faktur, a Maciej otrzymał NALEŻNE wynagrodzenie. I dzieje się tak co miesiąc. REGULARNIE.

Dzięki współpracy, po rekomendacji zaledwie trzech kontrahentów, Maciej, otrzymuje wynagrodzenie w wysokości ok. 2200 PLN. Bezobsługowo.

Co mówią inni?

Referencje od firmy Kancelarii Radcy Prawnego

„Współpraca z InveSystem Sp. z o. o. udowodniła, że jest to przedsiębiorstwo ze sprawdzonymi rozwiązaniami, któremu warto powierzyć zarządzenie wierzytelnościami.”

AGNIESZKA O.

Referencje od Kancelarii Radcy Prawnego

Referencje od firmy MJ Cosmetics Center

„W podejmowanych działaniach na rzecz współpracy widoczne jest osobiste zaangażowanie, jak również skupienie się na indywidualnych potrzebach Klienta.”

JULITA K.

Referencje od MJ Cosmetics Center

Referencje od VISSET

„W trosce o dobre relacje zachowany jest pełen profesjonalizm podejmowanych działań na rzecz odzyskania środków finansowych wraz z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa.”

KRZYSZTOF W.

Referencje od VISSET

InveSystem.pl - Skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze

„Firma godna polecenia, działania szybkie, sprawne i konkretne, z czystym sumieniem polecam tą firmę. Doradzą nawet jak będzie problem żeby zadbać o swoje pieniądze, […]

ROMAN S.

InveSystem.pl - Skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze

„Profesjonalna firma. Współpraca układała się pozytywnie, dbają o jakość usług. Zlecenie zostało zrealizowane w sposób zadowalający i według zapisów umowy. Polecam.”

KATARZYNA D.

InveSystem.pl - Skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze

„Profesjonaliści w każdym calu. Nie tylko skutecznie odzyskali dług, ale także pomogli w codziennym monitoringu płatności. Szybka i bezpłatna wycena.”

DAMIAN W.

Dołącz do programu InvePROFIT

Czy Twoi klienci mają problemy z nierzetelnymi kontrahentami i nie otrzymują wynagrodzenia na czas? Zostaw nam swoją wizytówkę, a odezwie się do Ciebie nasz przedstawiciel.


    Administratorem Państwa danych osobowych podanych w formularzu jest INVESYSTEM sp. z o.o. sp. k., ul. Piekary 12/6, 61-823 Poznań, z którym można skontaktować się na adres iod@invesystem.pl. Państwa dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomości przesyłane za pomocą formularza kontaktowego. W związku z przetwarzaniem przez nas danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz złożenia skargi do organu nadzorczego.
    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych.